SEO ПросуванняСтратегія

Перелік послуг веб-студії Simplicity

Landing / швидке рішення для MVP моделей запуску бізнесу.
MVP модель - це сучасна версія продукту, що може продавати товари і послуги. Бюджетний варіант такого рішення може бути виконаний на CMS, але наше завдання - це завоювання лідерства у вашій ніші. По-цьому, ми створили наш продукт для вирішення цього завдання.
E-commerce / рішення для електронної комерції
Інтернет магазин для бізнесу працює на будь-який e-commerce платформі: Shopify, WooCommerce, OpenCart, Magento або custom рішення на Laravel framework для більш серйозних завдань.
Info website / блоги, каталоги, новинні сайти
Дані сайти в 90% випадках, використовують готові рішення на базі систем управління (cms). Для нас основною відмінністю для таких рішень є дизайн і зручність адміністрування сайту.
Корпоративний сайт / BrandBook
Даний вид сайтів створюється згідно з правилами корпоративного стилю, брендбуку компанії. Як правило, компанія має свої стандарти і вимоги до дизайну таких проектів, а для нас обов'язково суворе дотримання цих правил.
Високонавантажені проекти / Web Apps, Web Services
MartkePlace, веб-сервіси та портали використовують REST-Api. Для вирішення складних завдань ми слідуємо перевіреної архітектурі MVC на базі Laravel Framework. Розробка проекту на сучасному движку забезпечує безпеку, швидкість в роботі коду і гнучкість в створенні потрібних конструкцій. Все це дозволяє створити потужний інструмент для бізнесу в мережі.
Індивідуальне рішення / DevOps
Якщо ви не знайшли потрібного рішення, але хочете бути унікальними в своїй ніші - ми готові допомогти створити вам ексклюзивний проект для будь-якого бізнесу. Ви купуєте наш досвід і технології, а не просто сайт.
SEO ПРОСУВАННЯ
Аудит / CTO, SEO, SMM, SERP, SMO
Включає в себе комплекс заходів: технічний аудит сайту, аналіз трафіку і аналітики відвідування ресурсу, аналіз продажів, визначення собівартості та фактичні витрати на отримання лідів, аналіз конкурентів, створення портрета ідеального клієнта. Карта вимірів роботи сайту, фіксування помилок і проблемних зон, доступність UI, використання сторонніх метрик для збору даних і подальшого аналізу.
Оптимізація / Code review, analytics, bug fixing, minification code
Наявність оброблених даних в ході аудиту слугує картою для формування списку ремонтних робіт. Коли зроблені потрібні зміни, проект проходить повторний аудит, якщо все виправлено сайт можна оптимізувати. Внесення додаткових змін після оптимізації, заборонено.
Просування / organic, ads, links etc.
Золоте правило, не закінчивши оптимізацію проекту, не починати витрачати бюджет на рекламу вашого сайту. Загальна помилка більшості не досвідчених власників бізнесу, це не розуміння стандартів і правил, системи оцінки сайту за критеріями пошукової системи. Якщо ваш проект не відповідає потрібним критеріям, ваші витрати на просування сайту можуть бути непередбаченими.
Стратегія проекту
Веб маркетинг
Усі процеси базуються на Ідеї. Будь-яку ідею можна ефективно реалізувати. Ми визначаємо можливі варіанти реалізації вашого бізнес-процесу в Інтернеті, вивчаючи попит на ринку та потребу у вашій ідеї.
Діджіталізація
Цифрове бачення вашої ідеї. Запуск ідеї можливий лише після визначення необхідної інфраструктури для її роботи в мережі. Необхідно правильно вибудувати необхідний екологічну систему таким чином, що продукт відповідає вектору його план розвитку по відношенню до ринку.
IT інфраструктура
Ми формуємо мислення споживача, прописуємо стратегію діджіталізаціі процесів, тестуємо стратегію в реальному часі, перевіряємо ідею на механіці, створюючи ваш перший продукт у вигляді MVP моделі.
Ціноутворення, скільки коштують послуги розробки

Як дізнатися скільки коштуватиме хороший сайт ?. Головне визначити стек потрібних технологій. Ціна на розробки залежить від технологій, що застосовуються при роботі над проектами, яка включає в себе: мови програмування, фреймворки, системи управління базами даних, компілятори і т. Д.

# Услуга Технологии Цена
1 Stack#1 Web технологій html5/css3/php5 от $45 на годину
2 Stack#2 Web технологій html5/Sass&Scsscss3/php5,7 от $75 на годину
3 UI/UX дизайн psd/sketch/ai от $25 на годину
4 JavaScript JS/Jquery/TypeScript/LESS/SASS/PostCSS от $40 на годину
5 Back-end розробка PHP 7, MySQL. Symfony, Laravel, Zend Framework, Yii, Kohana. от $90 на годину
6 Пакетні менеджери Gulp, Webpack, Babel. от $30 в час
7 Front-end розробка React, Vue, Angular.. от $50 в час
8 Система контролю версій і таск менеджерів Git, Mercurial, Jenkins, Gitlab, Sys Admin от $10 в час
9 Системне адміністрування DNS, Host, Sys Admin от $20 в месяц
10 Підключення до ЦРМ, створення і ведення рекламної компанії CRM + ADS від $1500 в місяць
11 Первинна консультація Безкоштовно
#

Веб продукти

1 Лендінг Small Stack#1 Web технологий + UI/UX дизайн + Back-end разработка від $550 проект
2 Лендінг Full Stack # 2 Web технологій + JavaScript + Пакетні менеджери + Back-end розробка + CRM + ADS + SEO від $1500 проект
3 E-commerce (small) PHP 7, MySQL. Symfony, Laravel, Zend Framework, Yii, Kohana. від $2000 проект
4 E-commerce (custom) PHP 7, MySQL. Symfony, Laravel, Zend Framework, Yii, Kohana. від $3000 проект
5 Простий сайт Установка і настройка базової системи CMS, наприклад WordPress + робочий шаблон + мінімальне наповнення контент надає замовник + хостинг (безкоштовно 3 місяці) + домен 1 рік. от $110 проект
5
Додаткові послуги/NDA

Наша команда може працювати віддалено, дуже часто до нас звертаються компанії зі світовим ім'ям, ми йдемо на зустріч в напрямку конфіденційності інформації.

Договір про нерозголошення інформації (NDA)
від $1500 за 1 проект, якщо термін розробки не більше 22 робочих днів.
Чи готові рости, хочете подібний проект?
Замовте Вашу розробку зараз!

Робочі години з 9.00 до 20.00, пн-пт