Ласкаво просимо на сторінку про нас!

Команда

команда разработчиков сайта

Наші співробітники - це дипломовані фахівці ІТ технологій. Давно вже не секрет, що маленька команда набагато краще і продуктивніше великих компаній. Працюємо без бюрократії, наші розробники рівні між собою. Кожен з нас людина-оркестр, кожен приймає участь в ухваленні рішення.

Досвід

опыт разработки сайта

За 15 років роботи наша студія змогла запустити кілька сотень сайтів різної тематики та складності. Протягом останніх трьох років ми акцентували увагу на якості кожного окремого рішення, створеного індивідуально для кожного клієнта. Starwind Software , Yakaboo , Teploradost , TTSWTRS

Швидкість

скорость изготовления сайта

Agile - ідеологія і релігія, робота розділена на спринти з конкретними завданнями. Оперативність розробки сайту або внесення правок в веб проект забезпечена на вищому рівні. Це можна досягти при використанні потрібних методів і технік для виконання складних завдань.

Якість

качество создания сайта

Ми тестуємо наші продукти! За бажанням клієнта, ми можемо залучати третіх осіб для тестування веб продуктів, якщо їх кваліфікація не нижче нашої. Ми завжди впевнені у високій якості виконаної роботи. Надаємо річну гарантію і супровід за договором.

Веб-студія Сімплісіті - це команда дипломованих фахівців інформаційних технологій.

Кожен співробітник має, великий досвід в веб розробці, що дає нашій студії велика перевага при створенні складних, високонавантажених веб проектів, задовольняючи потреби будь-якого бізнесу.

Далі Ви можете познайомитися з нашими більш старими проектами.

про нас

У діяльність нашої команди закладено спеціалізовану освіту, перфекціонізм і багаторічний досвід роботи з широким спектром проектів.

Наша ідеологія - простота у використанні створених продуктів!

Навіть якщо всередині механізм неймовірно складний - ми подумаємо як для клієнта спростити взаємодію з ним. Програмний код повинен бути гнучким і адаптивним. Такий підхід дає можливість реалізувати всі побажання Клієнта!

Чи готові рости, хочете подібний проект?
Замовте Вашу розробку зараз!

Робочі години з 9.00 до 20.00, пн-пт