Чудовий веб-додаток створений на cms WordPress.

Історія проекту.

Сайт типу бізнес каталог, створений на базі CMS WordPress, в даному проекті використовується вордпресс для управління адміністративної панелі сайту, а вся основна функціональність, створена на базі касстомних типів даних, що управляються за допомогою ACF pro.
Завдання клієнта, була максимально близько зробити аналог MVC архітектури.
Важливі моменти: особливості даного проекту це багатомовність і підтримка івриту rtl / ltr.


Своя rest-api для роботи з додатками під Android & IOS apps в режимі реального часу. Додатки для роботи з даним сервісом, ви можете завантажити на AppStore & GooglePlay.
Індивідуальний кабінет для власників бізнесу, спрощений кабінет для користувачів сайту. Індивідуальний білінг і система оплати і тарифні плани для використання проекту.
Стягується плата за розміщення Вашого бізнесу в каталозі MyCiryCard. Даний проект аналог дуже схожий на аналог проекту slando, до його придбання olx.
Більше 3 років даний проект обслуговувався українськими розробниками, постійні поліпшення і змін в закритій частині, що не доступно простим користувачам. Завантажена база всіх основних міст Ізраїлю.

Висновки для Клієнта.

Високо навантажений проект. Даний проект сміливо можна віднести до категорії портал. МайСітіКард це "бізнес портал", що успішно зайняв свою нішу в Ізраїльському сегменті бізнес послуг та успішно використовується на місцевому, (локальному), рівні, пов'язуючи потенційних клієнтів, на одній платформі.

На порталі реалізовані механізми монетизації сайту, кожен розділ може бути оформлений в індивідуальний дизайн, за які стягується додаткова плата за кастомізацію сторінки.

Інструменти і технології.

  • PhP(MVC)
  • RTL/LRT, support eng/hebrew
  • BitBucket (svn)
  • Jquery native
  • ACF pro
  • Rest-Api
  • SDK for IOS & Android
  • Merchant & Billing

Додаткові фішки і плюшки ...

Можливість написати приватні повідомлення користувачам.
Власний білінг, плата за внутрішні повідомлень.
Свій власний сервер, з повноцінною REST-API для роботи з додатками.

Чи готові рости, хочете подібний проект?
Замовте Вашу розробку зараз!

Робочі години з 9.00 до 20.00, пн-пт