Веб-сайт для рішення електронної комерції для бізнесу.

Успішна історія Mercana - український стартап.

Наша Веб студія підтримує малий бізнес, і будь-якого вітчизняного виробники. З цього, для даного клієнта, на увазі його обмеженого бюджету, ми використовуємо систему wordpress і плагін для електронної комерції woocommerce.

Історія проекту.

Інтернет магазин Mercana з продажу біжутерії та аксесуарів. Власник магазину звернувся до нас з ідеєю, створити якісний інтернет магазин для продажу його товарів, виходячи з поставленого технічного завдання, а також можливостей клієнта, було вирішено використовувати сервіс на базі CMS WordPress.
Так як нашої товарною групою були предмети жіночої біжутерії та одягу, дуже гостро стояло питання якісного, привабливого дизайну що продає.

Нашими дизайнерами протягом одного тижня, був створений макет дизайну який задовольняє всім вимогам замовника.
Основною метою для нас при розробці дизайну, була його продає складова, а також зручність для користувача. Також нами була проведена технічна оптимізація для початку робіт для просуванню сайту у пошуковій системі.
Додатково, була завантажена база товарів клієнта, а також був завантажений весь контент для наповнення всіх сторінок сайту.

Висновки для Клієнта.

Був створений сайт що продає для реалізації бізнес завдань Клієнта. Весь проект було створено протягом 10 днів, від моменту укладення договору.
Підключений контроль версії коду через Git.
Сайт був запущений в мережу, а також налаштована система архівації та відновлення даних сайту.

Інструменти та технології.

  • PhP
  • Git (svn)
  • Sass/Scss
  • JS native
  • ACF pro
  • UI/UX design, by photoshop
  • Google Insights

Додаткові фішки і плюшки ...

Додаткової безкоштовної опцією для Клієнта, була підключення Google Analytics а також установка цілей. Було проведено аудит рекламних компаній, зроблені зміни, що надалі дозволило продавати більше, ніж клієнт міг очікувати.

Чи готові рости, хочете подібний проект?
Замовте Вашу розробку зараз!

Робочі години з 9.00 до 20.00, пн-пт