Сайт для бізнесу компанія АЛЬФАСТІЛ Україна.

Успішна історія Альфастіль - українська компанія займається металопрокатом.

Alphasteel зараз - це великий гравець в сфері поставок металу. Старий сайт не задовольняв Клієнта своїм візуальним відображенням, клієнт хотів змінити інтерфейс і збільшити швидкість завантаження. Веб-сайт повинен працювати швидше ніж це було до початку наших робіт, так як складний функціонал відсутній, ресурс виконує інформаційні завдання, відповідно сайт може працювати швидко.

Історія проекту.

Компанія Альфастіль звернулася в нашу студію з метою створення більш правильного і сучасного і конкурентно здатного ресурсу.
Після аудиту сайту, нами було запропоновано, а клієнтом прийнято рішення про розроблення, абсолютно нового сайту з сучасним UI.
Для створення нового сайту, була обрана система управління WordPress .

SWAT аналіз конкурентів, показав, що у всіх подібних гравців ніші, практично однакові і не актуальні сайти. Створення рекламної компанії в GoogleAds, для пошуку нових лидов. Нашим завданням в першу чергу було створення сучасного і продає дизайну, що б ці Ліди надходили в CRM. А також адаптація під мобільні пристрої, для швидкого зв'язку з менеджерами компанії АЛЬФАСТІЛ. Також був проведений аналіз бізнес процесу клієнта, був виведений шлях отримання ліда, зроблені висновки і розроблений на основі даних новий інтерфейс сайту. А також була проведена базова оптимізація WordPress.

Висновки для Клієнта.

За підсумком проведених робіт, Клієнт отримав оновлений UI, виведений на основі результатів SWAT аналізу і A / B тестування Google Ads.
Результати продажів, що були отримані, після проведення рекламної компанії, перевищували показники старого сайту в 3 рази.

Інструменти і технології.

  • PhP
  • Sass/Scss
  • JS native
  • ACF pro
  • UI/UX design, by photoshop
  • Google Insights
  • Google ADS

Додаткові фішки і плюшки ...

Також нами було проведено SEO аналіз ніші, і звіт був наданий клієнтові, для можливого просування його сайту в органічній видачі Google.
Також нами була пропозиція впровадження CRM для створення воронки продажів.

Чи готові рости, хочете подібний проект?
Замовте Вашу розробку зараз!

Робочі години з 9.00 до 20.00, пн-пт